preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Djelatnici škole

Popis zaposlenika –nastavnica/nastavnika, stručnih suradnica/suradnika i ostalog osoblja u školi

 

NASTAVNICI:

  1. Balažinec Valentina, nastavnica Tjelesne i zdravstvene kulture
  2. Benjak Monika, strukovna učiteljica Zdravstvene njege
  3. Bilopavlović Andreja, strukovna učiteljica Zdravstvene njege
  4. Bistrović Sandra, strukovna učiteljica Zdravstvene njege
  5. Buhin Ivana, nastavnica Sociologije, Politike i gospodarstva,  Građanskog odgoja, Komunikacijskih vještina i Ljudskih prava, koordinatorica za državnu maturu
  6. Castaldo Lajnvaš Barbara, nastavnica Engleskog jezika
  7. Čretni Ksenija, nastavnica Načela poučavanja, Psihologije i Zdravstvene psihologija i stručna suradnica soc. pedagog
  8. Čurin Mirjana, nastavnica Fizike, Biofizike i Elektronike
  9. Grabant Jelena, nastavnica Rimokatoličkog vjeronauka
  10. Hižak Davor, nastavnik Biokemije
  11. Hižar Martina, strukovna  učiteljica u Fizioterapiji
  12. Hmelik Biljana, strukovna učiteljica Zdravstvene njege
  13. Horvat Mirela, nastavnica Likovne umjetnosti
  14. Jakopec Mirela strukovna učiteljica Zdravstvene njege
  15. Jelaković Mateja nastavnica francuskog jezika
  16. Klarić Tihana, (rodiljni dopust) nastavnica Latinskog jezika
  17. Komljenović Ines (zamjena za Tihanu Klarić), nastavnica Latinskog jezika,
  18. Kos Kolar Gordana, nastavnica Glazbene umjetnosti
  19. Magaš Kristina, nastavnica Matematike
  20. Marčeta Mario, nastavnik Geografije
  21. Matišić Martina, nastavnica Filozofije, Logike i Etike
  22. Medved Marija, nastavnica Hrvatskog jezika
  23. Medved Katica, nastavnica Hrvatskog jezika
  24. Mojzež Kristijan, nastavnik Adventističkog vjeronauka
  25. Orešković Spiegel Sanja, nastavnica Matematike
  26. Ozmec Juraj, nastavnik Njemačkog jezika i Latinskog jezika
  27. Petak Kornelija Kristina, strukovna učiteljica Zdravstvene njege
  28. Posavec Krobot Jelena, nastavnica Engleskog jezika
  29. Premec Sanja, strukovna učiteljica Zdravstvene njege
  30. Radišić Gordana, strukovna učiteljica u Fizioterapiji
  31. Rešetar Maja, nastavnica Kemije
  32. Rogina Petar, nastavnik Informatike i Računalstva
  33. Segarić Kuzminski Đurđica, strukovna učiteljica Zdravstvene njege
  34. Sever Ivica, nastavnik Biologije
  35. Skobe Nikola, strukovni učitelj u Fizioterapiji
  36. Šarić Posavec Jelena, nastavnica Zdravstvene njege
  37. Šašlin Matija, nastavnik Povijesti i Hrvatskog jezika
  38. Tomašić Darjan, strukovni učitelj u Fizioterapiji
  39. Turković Brigitte (zamjena za Jelenu Grabant), nastavnica Rimokatoličkog vjeronauka
  40. Vočanec Lucija (zamjena za Gordanu Kos Kolar), nastavnica glazbene umjetnosti
  41. Vrban Daniela, nastavnica Njemačkog jezika

 

VANJSKI SURADNICI:

1.         Balažin Dejan, dr.med.

2          Kološa Andrijana, dr. med.

3.         Kukovec Tamara, dr.med.

4.         Možanić Renata, bacc.med. techn.

5.         Munivrana Štefanija, dr.med

6.         Sekovanić Anica, mag. med. techn.

7.         Stipešević Rakamarić Irena, dr.med.

 

OSTALI ZAPOSLENICI:

  1. Blažunaj Štefica, spremačica
  2. Cikač Sandra, tajnica škole
  3. Filčić Darko, knjižničar
  4. Munda Gordana, voditeljica računovodstva
  5. Perišić Ivan, domar
  6. Petak Jadranka, administratorica
  7. Stanjević Dejan, ravnatelj

 

 

 

 

Kalendar
« Studeni 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji


50. obljetnica


CARNet Loomen


Nikola Tesla

Nacionalni portal za učenje


e-Knjižnica


Škole.hr

ERASMUS+


Korisni linkovi
Dnevni tisak
 • CARNet
 • Skole.hr
 • Adventisti
 • Večernji list
 • Jutarnji list
 • Matura.hr


Sigurniji internet





preskoči na navigaciju