preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Kutak za roditelje
Obavijesti za roditelje o terminima za telefonske kontakte i sastanke s razrednicima
 
 
RAZREDNICI I TERMINI ZA RAZGOVOR:
Telefon u zbornici: 042 729 310
Opća gimnazija
1.g: Maja Rešetar
2.g: Ivana Buhin
3.g: Mario Marčeta 
4.g: Mateja Jelaković
 
Fizioterapeutski tehničar/fizioterapeutska tehničarka
1.f: Darjan Tomašić
2.f: Gordana Radišić
3.f: Mirjana Čurin
4.f: Ivica Sever
 
Medicinska sestra opće njege / medicinski tehničar opće njege
1.m: Đurđica Segarić Kuzminski, ponedjeljak 8:50-9:35
2.m: Jelena Šarić Posavec
3.m: Sanja Premec, ponedjeljak 9.45-10.30
4.m: Andreja Bilopavlović
5.m: Mirela Jakopec, ponedjeljak, 14:15-15 :00
 
 

RASPORED INDIVIDUALNIH PRIMANJA NASTAVNIKA

Prezime i ime nastavnika

Predmet

Termin

Balažinec Valentina

Tjelesna kultura

Ponedjeljak 11:25 – 12:10

Bilopavlović Andreja

Zdravstvena njega

Ponedjeljak 10:00 – 10:45

Bistrović Sandra

Zdravstvena njega

Ponedjeljak 10:35 – 11:20

Buhin Ivana

Sociologija

Petak 9:45 – 10:30

Castaldo Lajnvaš Barbara

Engleski jezik

Utorak 08:00 – 08:45

Čretni Ksenija

Psihologija

Petak 11:25 – 12:10

Drašković Tamara

Glazbena kultura

Utorak 08:50 – 09:35

Hižak Davor

Biokemija

Utorak 16:45 – 17:00

Hmelik Biljana

Zdravstvena njega

Utorak 13:25 – 14:10

Horvat Mirela

Likovna kultura

Petak 13:00 – 13:30

Jakopec Mirela

Zdravstvena njega

Ponedjeljak 12:15 – 13:00

Janković Lucija

Zdravstvena njega

Utorak 12:15 – 13:00

Jelaković Mateja

Francuski jezik

Ponedjeljak 12:15 – 13:00

Komljenović Ines

Latinski jezik

Petak 11:25 – 12:10

Magaš Kristina

Matematika

Četvrtak 12:50 – 13:30

Marčeta Mario

Povijest i geografija

Ponedjeljak 08:00 – 08:45

Matišić Martina

Etika, logika i filozofija

Utorak 14:15 – 15:00

Medved Katica

Hrvatski jezik

Srijeda 09:45 – 10:30

Medved Marija

Hrvatski jezik

Ponedjeljak 09:45 – 10:30

Milevoj Davor

Fizika

Ponedjeljak 15:05 – 15:50

Mojzeš Kristijan

Adventistički vjeronauk

Utorak 9:.45 – 10:30

Orešković Spiegel Sanja

Matematika

Četvrtak 13:30 – 14:10

Ozmec Juraj

Njemački i latinski jezik

Četvrtak 13:00 – 13:45

Planinšič Kornelija Kristina

Zdravstvena njega

Ponedjeljak 15:55 – 16:40

Posavec Krobot Jelena

Engleski jezik

Ponedjeljak 11:25 – 12:10

Premec Sanja

Zdravstvena njega

Ponedjeljak 9:45 – 10:30

Radišić Gordana

Fizioterapija

Utorak 17:00 – 18:00

Rešetar Maja

Kemija

Utorak 09:45 – 10:30

Rogina Petar

Informatika

Srijeda 12:45 – 13:30

Segarić Kuzminski Đurđica

Zdravstvena njega

Ponedjeljak 08:50 – 09:35

Sever Ivica

Biologija

Utorak 11:25 – 12:10

Skobe Nikola

Fizioterapija

Ponedjeljak 11:25 – 12:10

Šarić Posavec Jelena

Zdravstvena njega

Srijeda 14:15 – 15:00

Šašlin Matija

Povijest i hrvatski jezik

Utorak 12:15 – 13:00

Tomašić Darjan

Fizioterapija

Četvrtak 15:55 – 16:40

Toplak Martina

Fizioterapija

Četvrtak 12:15 – 13:00

Turković Brigitte

Rimokatolički vjeronauk

Utorak 09:00 – 09:45

Vrban Daniela

Njemački jezik

Utorak 9:45 – 20:30

  :: opširnije :: 


objavio: Petar Rogina  datum: 11. 10. 2019. 17:22
» Arhiva naših vijesti    
 


Kalendar
« Studeni 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji


50. obljetnica


CARNet Loomen


Nikola Tesla

Nacionalni portal za učenje


e-Knjižnica


Škole.hr

ERASMUS+


Korisni linkovi
Dnevni tisak
 • CARNet
 • Skole.hr
 • Adventisti
 • Večernji list
 • Jutarnji list
 • Matura.hr


Sigurniji internet





preskoči na navigaciju