POSJET UČENIKA SVEUČILIŠTU SJEVER

U suradnji Aktiva nastavnica zdravstvene njege i Sveučilišta Sjever, dana 5. veljače 2020. godine učenici 4. m razreda posjetili su Odjel za biomedicinske znanosti na Sveučilištu Sjever. Kao budućim potencijalnim studentima, nastavnice s Odjela za sestrinstvo i fizioterapiju našim su učenicima predstavile inovativne kabinete zdravstvene njege i fizioterapije opremljene u skladu s vodećim europskim ustanovama za obrazovanje medicinskih sestara i fizioterapeuta. U sklopu posjeta učenicima je demonstrirana oprema u kabinetima u kojima se izvodi pretklinička vježbovna nastava kao i kabinet anatomije, fiziologije i mikrobiologije te laboratorij za biomedicinska istraživanja. Ovom prilikom zahvaljujemo pročelnicima Odjela za sestrinstvo i fizioterapiju te nastavnicima na toploj dobrodošlici iskazanoj učenicima naše Škole kao i na demonstraciji opreme koja zasigurno studentima uvelike pomaže u učenju i svladavanju gradiva. Vjerujemo kako su učenici oduševljeni viđenim te da će mnogi od njih nastaviti studiranje na Sjeveru.

autor teksta: Lucija Janković, mag. med. techn.

lektura: Jelena Posavec Krobot, mag. educ. philol. croat.

fotografije: Lucija Janković, mag. med. techn.

objavio: Ivana Buhin   datum: 11. 2. 2020.

« Srpanj 2020 »