ŠTO MOŽETE OČEKIVATI AKO SE UPIŠETE U NAŠ PROGRAM OPĆE GIMNAZIJE

• Učenje uz ono u učionicama i u prirodi, na obližnjem jezeru i šumi, te u vanjskoj učionici u okružju škole
  • E-učenje, uz pomoć elektroničkog sustava Merlin, koji olakšava i čini zanimljivijim učenje težih predmeta (Matematike, Fizike, Kemije, Biologije i Informatike)
  • Terenska nastava, s obzirom na manje razredne odjele, češće se mogu posjetiti izložbe, koncerti, predstave i sl.
  • Mogućnost sudjelovanja u partnerskoj Stanborough School u Engleskoj u međunarodnoj školi engleskog jezika i suradnja s drugim školama u inozemstvu
  • Snažna potpora nastavnika i odgajatelja u učenju
  • Profesionalno usmjeravanje (otkrivanje darova i sposobnosti za buduća zvanja)
  • Sudjelovanje u zdravstvenim i humanitarnim projektima
  • Učenje životnih vještina: upravljanje vremenom i novcem, kuhanje i sl.
  • Mnoštvo zanimljivih izvannastavnih aktivnosti: streličarstvo lukom i strijelom, Književni studio, Likovna skupina, Planinarstvo, Izviđaštvo, Glazbeni izričaj i dr.

U suradnji s Vama, moguće je i nemoguće! Naši gimnazijalci uspješno polažu državnu maturu i upisuju željene studije. Budite i Vi dio naše raspoložene gimnazije!

objavio: Andrija Bernik   datum: 26. 6. 2017.